teczka z przegrodkami

Teczka plastikowa, tekturowa i kartonowa sposobem na porządek w dokumentach

Dla pracodawców

Każda firma posiada biuro, w którym to codziennie przewraca się mnóstwo najróżniejszych dokumentów. Gromadząca się ich ilość sprawia, że konieczne jest sięgnięcie po konkretne akcesoria w postaci teczek. Dzięki nim znacznie łatwiej jest zapanować nad wszystkimi papierami i utrzymać porządek na stanowisku pracy. Teczki pozwalają na segregację i opisanie wszelkiego rodzaju dokumentów.

Teczka plastikowa, tekturowa i kartonowa sposobem na porządek w dokumentach

Idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o przechowywanie biurowej dokumentacji, jest zainwestowanie w różnego rodzaju teczki plastikowe/kartonowe/tekturowe. Wybór jest naprawdę spory i oprócz tych tradycyjnych teczek do dyspozycji są także teczki z wymiennymi identyfikatorami z etykietami do opisu. Takie innowacyjne rozwiązania jeszcze bardziej ułatwiają pracę i identyfikację dokumentów znajdujących się w poszczególnych teczkach. Są nawet teczki zawieszane, które mogą pomieścić ponad trzysta kartek. Są stabilne i dostępne w różnych kolorach. Do przechowywania notatek pracownicy mogą posłużyć się lżejszymi i bardziej poręcznymi teczkami wykonanymi z kartonu czy tektury z gumką. Jest to świetna opcja w przypadku przenoszenia czy przechowywania dokumentów i rysunków.

Sprawdź ofertę i wybierz teczki odpowiednie dla Ciebie i Twojego biznesu – TUTAJ

W celu uchronienia się przed wyblaknięciem powierzchni teczki, warto wybrać taką, która została zalaminowana folią PP. Jeśli w teczce mają znajdować się rożnego rodzaju dokumenty, to godna polecenia jest teczka harmonijkowa z przegródkami posiadającymi etykiety i z kieszenią na wizytówki na przedniej części okładki teczki.