Brak stołów i krzeseł dla gości? To żaden problem!

Dla pracowników

Niegdyś większość imprez rodzinnych organizowana była w domu. Liczba gości była ściśle ograniczona ilością miejsc siedzących. Ponieważ, o ile dodatkowe nakrycie można było pożyczyć od sąsiada, tak dodatkowego stołu i krzeseł już nie. Jednak obecnie, od kiedy istnieją miejsca takie jak wypożyczalnia stołów i krzeseł, problem ten zniknął.

Stoły i krzesła na każdą okazję

Organizacja spotkania rodzinnego, dużych urodzin czy stypy to całkiem spore przedsięwzięcie. Łatwiej byłoby zgłosić się do restauracji, która o wszystko zadba, jednak wciąż wiele osób woli zorganizować swoją imprezę od a do z samodzielnie. Jakie kroki warto poczynić w tym kierunku?
1. znaleźć odpowiednie miejsce – w plenerze lub w pomieszczeniu
2. poszukać oferty na wynajem stołów i krzeseł
3. jeśli zachodzi taka potrzeba, wynająć również naczynia i sztućce
4. zorganizować poczęstunek lub zamówić catering
5. udekorować miejsce zgodnie z charakterem imprezy

Na każdą kieszeń

Każda istniejąca na rynku wypożyczalnia stołów i krzeseł oferuje kilka pakietów usług. W ramach usługi można dokonać wyboru spośród wielu wariantów np. ław do siedzenia, prostych krzeseł i małych stolików, stolików do imprez stojących lub długich stołów wraz z wyściełanymi krzesłami. Pozwoli to na zachowanie charakteru organizowanej imprezy oraz dostosowanie ceny usługi do oczekiwań klienta.

Czy warto wynajmować?

Samodzielnie zorganizowane imprezy mają w sobie pewien urok i są niepowtarzalne. Nawet jeśli trzeba ponieść dodatkowe koszty takie jak: catering, wypożyczenie naczyń czy wynajem stołów i krzeseł, to warto wziąć pod uwagę zalety tego rozwiązania. Wszystkie wynajęte rzeczy zostaną dostarczone na miejsce imprezy, a potem z niej zabrane. Organizator może na równi z gośćmi bawić się, nie myśląc o tym, że na koniec zostanie sam z dźwiganiem i porządkowaniem wszystkiego.