Szukasz obrusów na event? Skorzystaj z usług wypożyczalni!

Dla pracodawców

Zakup eleganckich, a zarazem wysokojakościowych obrusów to ogromny wydatek. Cena dekoracyjnego modelu może wynosić nawet kilkaset złotych. Ponadto w większości przypadków nakrycia stołów nie są nam potrzebne na co dzień. Rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wypożyczalni obrusów. Szeroki wybór ułatwia znalezienie czegoś dla siebie.

Bez zbędnych kosztów

Wypożyczalnia obrusów http://horecaservice.pl/wypozyczalnia-obrusow-krakow-katowice/ oferuje dogodne warunki współpracy. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie minimum formalności, a także sprawną realizację zlecenia. Oczywiście należy pamiętać o tym, aby rezerwacji dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem – najlepiej kilka, a nawet kilkanaście dni przed planowanym wydarzeniem.

W większości przypadków wypożyczalnia pobiera kaucję. Stanowi ona formę zabezpieczenia. Nie trzeba jednak obawiać się nadprogramowych wydatków, gdyż gotówka jest w całości zwracana po dokonaniu zwrotu. Istotne jest jednak to, aby oddać nieuszkodzone oraz czyste obrusy. Za zniszczenie wypożyczonych tekstyliów naliczana jest kara finansowa.

Szeroki wybór produktów

Dobra wypożyczalnia proponuje obrusy w kilku różnych kształtach:
– kwadratowym,
– prostokątnym,
– okrągłym.
Oczywiście ważne są również wymiary nakrycia, które muszą zostać dopasowane do posiadanego stołu. W przypadku problemów z znalezieniem czegoś odpowiedniego warto jest skorzystać z doradztwa obsługi.

Efektowne obrusy sprawią, że event zostanie dopięty na ostatni guzik. Wiele osób zapomina o tym, że detale mają ogromne znaczenie.