Plenerowe imprezy firmowe? Skorzystaj z oferty wypożyczalni sprzętu gastronomicznego!

Dla pracodawców

Impreza firmowa w plenerze wymaga odpowiedniego zaplanowania i organizacji. Gdy podczas niej mają być serwowane różne przysmaki, nie można zapominać także o przeznaczonym do tego sprzęcie gastronomicznym. Teraz można wynająć go w korzystnych cenach!

Piknik firmowy, bankiet na świeżym powietrzu, a może impreza integracyjna? To tylko niektóre rodzaje imprez firmowych, które można zorganizować na zewnątrz. Aby ich uczestnicy mogli wówczas zasmakować w różnych potrawach, warto także przemyśleć kwestię serwisu gastronomicznego.

Zaserwuj pyszne dania w plenerze


Obsługę gastronomiczną podczas imprez plenerowych można zorganizować we własnym zakresie albo można skorzystać wówczas z profesjonalnej pomocy specjalistów w tej dziedzinie – firm cateringowych, restauracji czy kawiarni.

Serwowanie dań i napojów będzie wymagało jednak właściwego zaplecza. Tutaj z pomocą może przyjść wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, która posiada w swoim asortymencie szeroką gamę produktów.

W wypożyczalniach gastronomicznych można wynająć:
• urządzenia i akcesoria gastronomiczne – mobilne kuchnie, grille
• sprzęt do bufetu zimnego i ciepłego
• sprzęt plenerowy – namioty i inne
• zastawę stołową – naczynia, sztućce
• bieliznę stołową – obrusy, chusty
• meble – stoły, krzesła, ławy

Sprawdź oferty już teraz!


Z ofertami wypożyczalni sprzętu gastronomicznego można zapoznać się dzisiaj całkowicie przez internet. Warto porównać ze sobą różne oferty, aby wybrać taką, z którą imprezy firmowe w plenerze będą całkowicie udane!