Certyfikaty budowlane i energetyczne

Uncategorized

Aby zapobiec tym problemom, po wyprowadzce sprawdź połączenia kranu i toalety. Jeśli przeciekają, trzeba będzie je naprawić przed wprowadzeniem się. Nieszczelne krany są często spowodowane zużytymi podkładkami. Jednak możesz również naprawić ten problem, używając strumienia ciepłej wody do usunięcia zanieczyszczeń z odpływu.

Dlaczego wybieramy ekologiczne rozwiązania?

Jeśli Twoja toaleta przecieka, jest to prawdopodobnie spowodowane uszkodzoną klapą. Zwykle może to naprawić hydraulik.

Używaj materiałów budowlanych z recyklingu, kiedy tylko jest to możliwe Wielu właścicieli domów nie zdaje sobie sprawy, że wybór przyjaznych dla środowiska materiałów budowlanych może znacznie zmniejszyć ich ślad węglowy. Na przykład, wybierz cedrowy siding zamiast zewnętrznej sklejki, aby uzyskać bardziej zrównoważoną opcję.

Firmowe certyfikaty

Podobnie, gdy instalujesz nowy dach, wybierz zrównoważoną opcję, taką jak gont o niskiej emisji, który ma ocenę A lub B od US Green Building Council. Udowodniono, że te niskoemisyjne opcje pokrycia dachowego zmniejszają ślad węglowy nawet o 37% w porównaniu ze standardowym dachem. Może to znacznie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla w Twoim domu i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za media. Niektóre firmy specjalizują się w ekologicznym budownictwie, dzięki czemu na rynku wiele podmiotów indywidualnych ma szansę na zyskaniu fajnych rozwiązań.

Drzewa mają wiele zalet, jeśli chodzi o uczynienie Twojego domu przyjaznym dla środowiska. Mogą one zmniejszyć ślad węglowy Twojego domu poprzez pochłanianie dwutlenku węgla z powietrza i uwalnianie tlenu.

Mogą również pomóc w oczyszczeniu powietrza poprzez usunięcie pyłków i kurzu. Ważne jest jednak, aby wiedzieć, jakie drzewo posadzić, aby uzyskać najlepsze wyniki. Wielu właścicieli domów decyduje się na posadzenie jednego drzewa na swoim podwórku ze względów estetycznych. Lepiej jednak zasadzić drzewo w lokalnym parku lub lesie. W ten sposób drzewo zapewni wiele korzyści dla środowiska, w tym filtrowanie powietrza i oczyszczanie wody.