Kto może skorzystać z Zielonego Certyfikatu?

Uncategorized

Istnieje wiele potencjalnych korzyści z zostania zielonym biznesem. Niektóre z najbardziej powszechnych korzyści obejmują zwiększoną lojalność wobec marki, zwiększoną retencję klientów, zwiększone przychody i oszczędności kosztów. – Zwiększona lojalność wobec marki – Jeśli klienci postrzegają Twoją firmę jako przyjazną środowisku, są bardziej skłonni pozostać lojalni wobec Twojej marki.

Bycie zielonym może również pomóc w przyciągnięciu nowych klientów do Twojej marki, ponieważ klienci ci są często przyciągani do zrównoważonych marek ze względu na ich wpływ na środowisko. – Zwiększona retencja klientów Klienci są mniej skłonni do opuszczenia firmy, jeśli są świadomi podejmowanych przez nią działań proekologicznych.

Klienci oczekują, że firmy będą odpowiedzialne, a firmy ekologiczne często wyznaczają wyższe standardy. W rezultacie klienci chętniej wracają do zielonej firmy, ponieważ wiedzą, że podejmuje ona wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju. Zielone firmy mają również większe szanse na otrzymanie pozytywnych rekomendacji ustnych.

Zwiększone przychody – klienci, którzy są przyciągani do Twojej firmy, ponieważ jest ona przyjazna środowisku, mogą wydać więcej podczas zakupów w Twojej firmie. Ponieważ firmy przyjazne środowisku często mają wyższe ceny, klienci prawdopodobnie wydadzą więcej na produkty tych marek.

W jaki sposób ekologiczna działalność przynosi korzyści firmom?

Lista korzyści związanych z przechodzeniem na ekologię wykracza daleko poza lojalność wobec marki i dodatkowe przychody. Ekologia może również pomóc firmom poprawić ich wyniki finansowe. – Zmniejszone koszty energii – Ekologia może pomóc poprawić wydajność energetyczną w biurze.

Może to skutkować niższymi rachunkami za energię i może być nawet wykorzystane jako taktyka negocjacyjna podczas współpracy z firmami energetycznymi. – Zmniejszenie ilości odpadów – Zmniejszenie ilości odpadów może również oznaczać zmniejszenie wydatków.

Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli Twoja firma korzysta z wysypiska śmieci i będzie czerpać korzyści z obniżonych opłat za składowanie odpadów.

Poprawa morale pracowników Dbanie o środowisko naturalne może również pomóc w poprawie morale pracowników, co może skutkować wyższym wskaźnikiem zatrzymania w firmie oraz większą wydajnością i zadowoleniem pracowników.

Czy Twoja firma kwalifikuje się do ulg podatkowych IRS?

Certyfikat podatkowy dla zielonych firm (GBC) stanowi zachętę dla firm, aby przejść na ekologię, oferując ulgę podatkową w wysokości do $50,000 rocznie. Pamiętaj, że te ulgi podatkowe są dostępne tylko dla firm, które posiadają certyfikat GBC.

Certyfikaty GBC są przyznawane przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) i są wydawane firmom, które wdrażają zrównoważone praktyki biznesowe. EPA przyznaje te certyfikaty na podstawie różnych czynników środowiskowych, w tym redukcji energii, redukcji odpadów i wysiłków w zakresie oszczędzania wody.

Czy potrzebujesz zielonej certyfikacji?

Zielona certyfikacja https://jw-a.pl/2019/06/co-to-sa-zielone-certyfikaty/ dla Twojej firmy nie jest obowiązkowa, ale może dać Ci wiele korzyści. Podążanie za zielenią może pomóc poprawić wizerunek Twojej marki, lojalność klientów i przychody. Możesz również skorzystać z niższych kosztów energii i zmniejszenia ilości odpadów.

Jeśli Twoja firma jeszcze nie przystąpiła do certyfikacji ekologicznej, teraz jest czas, aby zacząć. Wiele organizacji oferuje różne programy certyfikacji, więc nie brakuje opcji.